3 yıllık ilişkim birbirimizi çok severken bitmişti. Birlikte açlığa her şeye katlandık.. ama bitti. Sonra bana çok çektirdi. Hergün aradı beni..7 ay ayrı kaldık. Ve hergün aradı. Bu süreçte 15 – 20 günlüğüne bir kızla çıktı.. ve yine hergün aradı beni. Hem bensiz yapamadığını hemde kız arkadaşı olduğunu onu affedersem her şeye sıfırdan başlayabileceğimizi söyledi. Bende böyle bir şeyi asla kabul edemeyeceğimi söyledim. Onu affetmeyeceğimi duyunca canımı yakmak için bana kızı anlattı. ondan kız arkadaşını dinledm ve çok ağırdı. Canımı yakmak için saçma sapan şeyler anlattı bana. Sonra hergün arayıp ağladı. Kıza her şeyi anlatıp bıraktı. Şimdi hergün ağlayarak beni arıyor.. sana yalan söyledim.. o kızla çıktım ama anlattıklarım yalandı diyor. Onu affetmem için yalvarıyor.. onu canımdan çok seviyorum ama affedemiyorum.. çok canım yanıyor. Çokkkkk.. geçsin bitsin unutayım istiyorum ama saniye bile aklımdan çıkmıyor.. .

Benki o askerdeyken her ay harçlığını yolladım. Heran onu düşündüm. başka kimseye dönüp bakmadım.. ama o beni yaktııııı
Siz olsanız ne yapardınız.. onu düşünmemek istiyorum ama olmuyor.